O nás

Zaostřeno na vás

Naše ambulance zahájila svou činnost pod vedením MUDr. Ondřeje Vláčila v lednu 2020 na adrese Dlouhá 521/34 v Olomouci pod názvem Oční ambulance Vitreum s.r.o.

Od 15. února 2021 pracoviště změnilo svůj název na Oční centrum Vitreum s.r.o. a přesídlilo na novou adresu Wolkerova 656/22 v Olomouci – Nové Ulici. Zahájilo tak úzkou spolupráci se společností Flora Optik s.r.o. Díky této spolupráci můžeme nabídnout našim klientům komplexní péči zahrnující jak odborné oční vyšetření, tak i výběr a výrobu správných brýlí. 

Nové prostory a vybavení nám umožňují poskytovat své služby v nadstandartním prostředí. Zaměřujeme se na odbornou oftalmologickou péči nejen pro dospělé, ale i pro děti. Součástí našeho centra je moderní ortopticko-pleoptické pracoviště, které se zaměřuje na léčbu zrakových vad, šilhání a tupozrakosti u dětí. Nabízíme také široké portfolio plastických očních operací a estetickou medicínu.

ocni lekar
vysetreni v ocni ambulanci

Proč k nám?

Specializujeme se nejen na dospělé pacienty, ale také na děti. Špičkové moderní lékařské přistroje nám umožnují nejpřesnější oční vyšetření v jakémkoliv věku. To vše doplňuje odborný tým s dlouholetými zkušenostmi a osobním, vlídným přístupem. Jeho součástí je i zkušená optometristka, která  provádí měření zraku a doporučuje ideální brýlovou korekci.

Naše služby

Nabízíme komplexní péči o váš zrak a oči:

Oční ambulance pro dospělé

Měření zraku, preventivní vyšetření, diagnostika a léčba očních onemocnění.

Oční ambulance pro děti

Preventivní prohlídky, předpis brýlí, vyšetření a léčba zrakových vad, tupozrakosti a šilhání.

Ortoptika

Ortopticko-pleoptické cvičení pro stimulaci a správný vývoj zrakových funkcí u dětí.

Estetická medicína

Plastické operace horních a dolních víček, operace šilhavosti, odstraňování vrásek botulotixinem.